• et

Esita tellimus

Kasutame autode otsinguks peamisi avalikke ning kinniseid andmebaase kogu maailmas. Enne auto väljapakkumist teeme ära eeltöö, et tagada pakutava auto vastavus eeldatavale kvaliteedile; seda nii seisukorra kui ka müüja tausta osas. Selgitame alati margiesinduses välja auto hooldus- ja remondimärgetega seonduva ning tellime kohalikult partnerilt vajadusel auto ekspertiisiakti. Toimime alati kliendi huvides ning teeme parima, tagamaks turvalise ning meeldiva autoostu. Saadame kliendile 2 päeva jooksul päringu esitamisest pakkumuse koos lingi või piltidega sobiva sõiduki kohta. Kuna avalikud andmebaasid( nt. Mobile.de) sisaldavad väga palju äärmiselt ebausaldusväärsete müüjate poolt pakutavat, sõelume me enne pakkumuse vormistamist kogu liigse ja ohtliku välja ning pakkumuses toome välja ainult usaldusväärse ning korrektse resultaadi.

Võite täita ankeedi ja meie otsime ise Teile sobiva auto või valida auto ise välja oksjoniautode kataloogist . Pääs oksjonikataloogidesse käib läbi meie arvutisüsteemi. Selleks tuleb vaid kohale tulla meie salongi Tallinnas Sõpruse pst.153.  Mõlemal juhul on tellimine lihtne!

NB! Tellimuse esitamine pole siduv ! Esitatud tellimuse alusel koostame me Teile vaid orienteeruva sõidukihinna. Juhul, kui hind on vastuvõetav, sõlmitakse teiega leping ja alles seejärel muutub tellimus siduvaks.
Sõiduki andmed
Üksiku elemendi valimiseks klikk elemendil.Mitme elemendi valimiseks Ctrl+vasak hiire klikk.
Mark (nõutav):
Mudel (nõutav):
Keretüüp (nõutav):
Kütus (nõutav):
Käigukast (nõutav):
Võimsus alates (kW):
Aasta alates:
Läbisõit (km):
Üksiku elemendi valimiseks klikk elemendil.Mitme elemendi valimiseks Ctrl+vasak hiire klikk.
Värvus:
Muud lisad:
   
Teie kontaktandmed
Nimi (nõutav):
Email (nõutav):
Telefon (nõutav):
 
Kommentaarid:
Sinu turvakood:
captcha
Sisesta turvakood siia:
   
     

1.Standard

Selle paketi raames ostame auto tellija eest, toome Eestisse, teostame auto esmase ülevaatuse ja registreerimise Maanteeameti büroos. Lisaks optimaalse hinna leidmisele ja agressiivsele hinnakauplemisele teeme oma kogemusele toetudes parima tagamaks, et auto tehniline ja visuaalne seisukord vastavad auto kontrollaktidele ning müüja poolt reklaamitule.
Teenustasu: 550€ +käibemaks.Transport ja registreerimine lisatasu eest.

2.Premium Plus

Selle paketi raames pakume kliendile lisaväärtust, finantseerides autoostu kuni 85% ulatuses ning võttes lisaks Standard paketis toodule täieliku vastutuse auto välise ja tehnilise seisukorra eest. Juhul,kui saabumisel ilmnevad dokumenteerimata vead auto välises värvkattes ,kerepaneelides või salongis, samuti kui auto tehniline seisukord ei vasta eelnevalt koostatud aktidele; likvideerime vead Europe Auto remonditöökojas Carfox-is meie kulul. Arvesse ei lähe normaalse amortisatsiooniga seotud ja sellest tingitud puudused. Lisatasu eest pakume ka 6 kuud kuni 1 aastast täisgarantiid.
Teenustasu: 1450€ +käibemaks. (garantii ei sisaldu hinnas). Transport ja registreerimine lisatasu eest.
Aastast täisgarantiid ei pakuta üle 5 aasta vanustele või autodele läbisõiduga üle 150 000km.

BCA on Euroopa suurim autooksjonite korraldaja – ning rohkem kui 1,2 miljoni oksjoniobjektiga on ta ka Euroopa suurim kasutatud sõidukite turustaja. Igal aastal korraldab BCA üle 5400 ettevõtetevahelise kasutatud autode oksjoni, mis toimuvad 10 riigis spetsiaalselt selleks eesmärgiks rajatud 37 autooksjonikeskuses. BCA autooksjoneid viivad läbi profid ning need on suunatud autotööstuse ja mootorsõidukite kaubanduse spetsialistidele, ehk proffidelt proffidele.  BCA autooksjonid on mõeldud edasimüüjatele ja esindustele – eraisikute ees jääb uks kindlalt suletuks.
BMW, Mercedes- Benz ja Audi lepingupartner. Igal nädalal müüb see firma  oksjonil kuni 3000 kasutatud sõidukit, eranditult registreeritud  edasimüüjatele. Nii nagu teised oksjonid, ei teeninda ka see eraisikutest ostjaid. Pakkumisel on lai valik sõidukeid alates raskeveokitest kuni õnnetuses kahjustatud sõidukiteni, haagissuvilateni ja mootorratasteni. Kõik sõidukid on oksjonile esitanud mainekad tootjad ise, nende erinevad tütarettevõtted, pangad, liisingu-, autorendi- ja logistikafirmad.
Füüsilised+ Online oksjonid toimuvad iga päev ühes nende üheksast Saksamaa oksjonikeskusest.
2011. aastal turustas Auktion & Markt AG üle 75 000 sõiduki. Neist rohkem kui 55 000 müüdi Autobid.de keskkonna kaudu.

CARNEXT ON LEASEPLANI KAUBAMÄRK
CarNext International on ettevõtte LeasePlan kaubamärk ning annab uue platvormi kasutatud LeasePlan sõidukite rahvusvaheliste internetioksjonite korraldamiseks. Lease Plan on suurimaid autode liisinguettevõtteid EL-is.
CARNEXTI TUGEVUS
LeasePlan on üle 40 aasta tähendanud

  • kvaliteetset teenindust ja
  • kvaliteetseid sõidukeid

CarNext International oksjonil pakutavad LeasePlan autod on

  • hoolikalt valitud
  • hästi hooldatud
  • ja korralike dokumentidega

LeasePlan autode edasimüügi kvaliteet ja läbipaistvus on taganud eduka TÜV sertifitseerimise üha rohkemates riikides, kus LeasePlan tegutseb.